Szabálytalan parkolások a Kocsis Sándor utcában

Szombaton lakossági bejelentés nyomán mentek ki felügyelőink a Kocsis Sándor utcába, ahol járdán tömegesen várakoztak a gépkocsik.

A helyszínre érkezett járőr megállapította, hogy a járdán parkoló járművek miatt a gyalogosok közlekedése lehetetlenné vált az utcában, ezért azonnali intézkedésre van szükség.

A szabálytalanul várakozó gépjárművek tulajdonosai elmondták, hogy a lakópark átadásra került, viszont a mélygarázst csak hétfői napon fogják átadni, így addig nem tudnak máshol megállni a gépkocsik. A felügyelő tájékoztatta a lakosokat és a portaszolgálatot, hogy a járdán szabálytanul állnak, így ott nem várakozhatnak.

Vasárnap, a terület visszaellenőrzése során már csak két gépkocsi állt szabálytalanul. A garázsok átadásának elhúzódása miatt a szabálytalanul várakozók egyenlőre bírságot nem kaptak, 11 gépkocsi tulajdonosa figyelmeztetve lett, azonban a haladék csak hétfőig szól,  hétfői naptól kezdve szankcionálásra kerülnek a szabálytalanul várakozó gépkocsik.