Együtt a rendezettebb közterekért Óbudán!

Szorosabb együttműködés, gyorsabb megoldások, hatékonyabb kommunikáció – ezek álltak annak a szakmai egyeztetésnek a középpontjában, amelyet Szikszó Sándor, az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet igazgatója kezdeményezett a Járókelő Közhasznú Egyesülettel.

A megbeszélésen a Járókelő részéről Murzsicz-Tar Julcsi önkéntes koordinátor vett részt, aki a lakossági bejelentések kezelésével kapcsolatos tapasztalatokat osztotta meg a kollégákkal. 🗣️📍

A III. kerületi Önkormányzat, az ÓBKF és a Járókelő Egyesület között évek óta eredményes szakmai együttműködés működik annak érdekében, hogy a közterületi problémákra minél gyorsabban és hatékonyabban szülessenek megoldások.

Az egyeztetés során szó esett:

📲 az Óbuda applikáció és a Járókelő rendszerének szinkronizációjáról,

🔁 a visszatérő problématípusok kezeléséről,

💬 a bejelentőkkel való kommunikáció fejlesztéséről,

🌱 valamint a közös szemléletformálás lehetőségeiről is.

Közös célunk, hogy Óbuda-Békásmegyer még élhetőbb, rendezettebb és gyorsabban reagáló kerület legyen minden itt élő számára. 💚